İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Çok İyi Durumda Yedek Hariç Ozone Buzz Z4 Takım

Fotoğraflar yükleniyor

1.300 26.532
İlan No 4360
İlan Tarihi 22 Ekim 2022
Marka Buzz Z4
Sınıfı EN B
Üretim Yılı 2014
Uçuş Saati 35
Alt Kilo Limiti 95
Üst Kilo Limiti 115
Renk Yeşil - Beyaz - Koyu Mavi
Satış Sebebi İhtiyaç Fazlası
Sıfır / İkinci El İkinci El
Harnes Marka/Model Ozone Oxygen2
Harnes Üretim Yılı 2010
Yedek Marka/Model Yok
Kask Marka/Model Icaro Skyrunner
Kargo Alıcı Öder

KANAT : €1150

2014 Aralık üretimi olup uçuşa 2015'te başlanmıştır. Özenli bakılmıştır, suya iniş, yama, yırtık, sıyrık, ip değişimi v.b. herhangi bir kusuru yoktur. Kumaşı, ipleri, kolonları çokiyi durumdadır. Tahmini uçuş saati 30-40 saat civarıdır. Kanat torbası, speed bar, kitapçığı, dokümanları,yamaları ve hatta naylon çantası dahi mevcuttur.

HARNESS : €200

Ozone Oxygen2 L beden 2010 üretimidir. Ancak çok iyi durumdadır. Karabinleri yeni gibi, kumaşı, perlonları, klipsleri temizdir. Uçuş saati 40-50 saat civarıdır. Yalnızca oturulan kısımdaki ince kumaşta L şeklinde bir yırtık mevcuttur. Kullanıma bir engeli olmadığı için yaptırmadım.

KASK : €50

Icaro Skyrunner L beden 60 no olup muhtelif kozmetik kusurları mevcuttur. Derin bir çizik veya çatlağı yoktur.

DIŞ ÇANTA : €50

Ozone'un en büyük boy çantasıdır. Çok temizdir. Ancak boğaz bağı kısmında bir yırtık mevcuttur. Kullamıma engeli olmadığı için diktirmedim.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Güvenlik
Aksesuar (Yanında Verilenleri İşaretleyiniz)
Yorumlar
542 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Aldığınız malzemenin üretim yılına özellikle dikkat etmeniz önerilir. Varsa ürün üzerindeki etiketi kontrol edin veya satıcıdan üretim yılını kanıtlayıcı belge/etiket talep edin. Malzemenin güvenilir bir kişi/kurumdan teste tabi tutulmuş ve uçabilir raporuna sahip olması o malzemeye olan güveni artırır.