İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Tandem kanat Flyispartadan nomad 3

Fotoğraflar yükleniyor

700 7.224
İlan No 1387
İlan Tarihi 25 Şubat 2021
Marka Nomad
Sınıfı Tandem
Üretim Yılı 2019
Uçuş Saati 200
Alt Kilo Limiti 115
Üst Kilo Limiti 220
Renk Kırmızı sarı yeşil
Satış Sebebi
Sıfır / İkinci El İkinci El
Kargo Alıcı Öder
Kanadın altında sticker var sökülünce yazısız bir tandeminiz olacaktır. Kanadın inişi kalkışı mükemmeldir. Dominico kumaş kullanılmıştır. Fren ipleri yeni değişti ufak bir iki tane 50 kuruş büyüklüğünde yama harici bir şey istemiyor sel ağızlarında patlama açılma kesinlikle yoktur. Erdal akkuşun test cihazında değeri 190 çıktı ölüdenizde kanat görülebilir. Sıfır maya nomad 3 aldığım için satıyorum. 750 civarı yçuşu var Uçuşlarının 200 tanesi ısprtada 100 tanesi alanyada yapıldı. Bu uçuşlar t1 e hazırlanan öğrencilerimize yaptırıldı. Kanadın gerek güvenliği gerek performansı yeni başlayan ve ileri seviye tandem pilotlarını tatmin eder en az 200 tane daha uçuş yaptırır diye düşünüyorum.
TEKNİK ÖZELLİKLER
Güvenlik
Aksesuar (Yanında Verilenleri İşaretleyiniz)
Yorumlar
297 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Aldığınız malzemenin üretim yılına özellikle dikkat etmeniz önerilir. Varsa ürün üzerindeki etiketi kontrol edin veya satıcıdan üretim yılını kanıtlayıcı belge/etiket talep edin. Malzemenin güvenilir bir kişi/kurumdan teste tabi tutulmuş ve uçabilir raporuna sahip olması o malzemeye olan güveni artırır.