Fotoğraflar yükleniyor

6.500
İlan No 322
İlan Tarihi 22 Haziran 2020
Marka GRADIENT
Seri Nevada
Sınıfı EN B
Üretim Yılı 2013
Uçuş Saati 40
Alt Kilo Limiti 75
Üst Kilo Limiti 90
Renk Mavi - Beyaz
Satış Sebebi Sporu bıraktım
Sıfır / İkinci El İkinci El
Kargo Alıcı Öder

Kanatta 3 yerde kumaş değişimi ve bir tane de minik yama mevcuttur. Fotoğraflarda görebilirsiniz. Bu tamiratların hepsi alanında uzman Erdal Akkuş tarafından yapılmıştır. Bu hasarların tamamı aynı kazada olmuştur. (Havanın patladığı bir gün ağaca girmiştim) Kanat bir kez de denize girdi. Denizden çıkarıldığı gibi tatlı su ile yıkandı ve 1 gün açık havada havalandırıldı. Bunlar dışında hiçbir kusuru yok. Kanat her zaman hücre hücre katlandı.


Kanadın ilk sahibiyim. 2013 yılı ocak ayında 0km olarak almıştım. Leonardo’da yüklü olan son 36 uçuşum bu kanat ile yapıldı. Aşağıda yer alan linkten bakabilirsiniz. Bu kayıtlara göre 29 saat uçuşu var. Bunlar dışında taş çatlasa 20 uçuşum daha vardır ve bunları da eklerseniz max 50 saat bile uçuşu yoktur.


http://www.ypforum.com/leonardo/tracks/world/alltimes/brand:all,cat:0,class:all,xctype:all,club:all,pilot:0_1090,takeoff:all&sortOrder=DATE&page_num=1


Kumaşın durumu halen kışır kışır. İlgilenen arkadaşlar daha önceden anlaştığımız bir saatte whatsapp üzerinden görüntülü ararlar ise evde kanadı elimden geldiğince açar ve kumaşı gösterebilirim.


Kanadı büyük boy XXL çanta ve extra aldığım yeşil renkli sosis çanta ile vereceğim. Bu xxl çantaya koza harness ile kanat, kokpit, kask ve ilave malzemeleriniz çok rahat sığabilmektedir. Fotolarda görebilirsiniz.


Bu ilan dışında gene çok temiz durumda Supair yedekli Gin Genie Race2 small koza harness, Lazer marka çeneliksiz kask, Garmin60CSX GPS ve Brauniger IQ+ vario ilanlarım da mevcuttur.


TEKNİK ÖZELLİKLER
Güvenlik
Aksesuar (Yanında Verilenleri İşaretleyiniz)
Yorumlar
328 kez görüntülendi.

Yiğit Şahinbeyoğlu

Üyelik tarihi: 30 Ocak 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep532 406 11 14
WhatsApp532 406 11 14
İlan sahibi: Yiğit Şahinbeyoğlu
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

Aldığınız malzemenin üretim yılına özellikle dikkat etmeniz önerilir. Varsa ürün üzerindeki etiketi kontrol edin veya satıcıdan üretim yılını kanıtlayıcı belge/etiket talep edin. Malzemenin güvenilir bir kişi/kurumdan teste tabi tutulmuş ve uçabilir raporuna sahip olması o malzemeye olan güveni artırır.