YENİ BAŞLAYANLAR HAFTA SONU UÇANLAR İÇİN EN-A

Fotoğraflar yükleniyor

1.449 14.726
İlan No 1913
İlan Tarihi 7 Eylül 2021
Marka Compact 3
Sınıfı EN A
Üretim Yılı 2021
Uçuş Saati 0
Alt Kilo Limiti 60
Üst Kilo Limiti 85
Renk KIZMIZI
Satış Sebebi dealir
Sıfır / İkinci El Sıfır
Kargo Alıcı Öder

Yeni maceralar için yola çıkın

Ar-Ge ekibinin notu

Compact 3, ilk uçuşlarınızdan termallerdeki ve hatta XC'deki ilk deneyiminize kadar mükemmel bir yol arkadaşı olacak şekilde tasarlandı! Güçlendirilmiş hücum kenarı, 3 astar konsepti ve gelişmiş iç köşegenler gibi genellikle daha yüksek kategorideki planörlerde bulunan teknolojileri kullandık.
Tüm bunlar, EN-A normuna uygun mükemmel pasif güvenliğin yanı sıra mükemmel performans ve güvenli manevra kabiliyeti sağlar. Yamaç paraşütüne ilk adımlarınızı olabildiğince güzel yapmak için.

TEKNOLOJİLER

Profilin ön kısmı, köpekbalığı burnu olarak da bilinen çapraz plastik çubuklarla sertleştirilmiştir  Tüm hücum açılarında kanopinin istikrarlı bir şekilde şişirilmesini sağlar.

Kalkış aşamasında daha iyi bir davranış sağlamak için alt yüzeyde daha hafif kumaş (Skytex 32g/m²) kullanıldı ve havada daha güvenli bir genel davranış sağladı.
Alt yüzey neredeyse hiçbir zaman zeminde sürüklenmediğinden ve UV ışınlarına üst yüzeye göre çok daha az maruz kaldığından, bu, planörün yüksek dayanıklılığını gerçekten değiştirmez.

Üst ön panellerin şekli , havada daha iyi bir penetrasyon, süzülme ve hız için daha temiz bir hücum kenarı elde etmek üzere 3B modelleme (3B şekillendirme olarak adlandırılır kullanılarak optimize edilmiştir  .

Satır düzeni  saf üç satırlı bir  yapıdır. Bu çözüm, hatların açıklık boyunca lineer dağılımı ile birlikte, hat tüketimini büyük ölçüde azaltmamızı sağladı ( Compact 2'ye kıyasla hatların neden olduğu sürtünmeyi %40 daha az ), bu da nispeten yüksek maksimum hıza önemli ölçüde katkıda bulunuyor.

AĞIRLIK ARALIĞI

 

RENKLER

Compact 3, 4 temel renk kombinasyonunda sunulur – resme bakın. Müşterinin isteğine göre özel renk kombinasyonları yapmak da mümkün – ancak bu planör renkleri için daha uzun bir teslimat süresi beklemek gerekiyor…

MALZEMELER

Üst yüzeySkytex 38g/m²
Alt yüzeySkytex 32g/m²
asılmış kaburgaSkytex 38g/m² Sert Kaplama
Asılmamış kaburgalarSkytex 32g/m²
çizgilerØ 0,9 ila 1,8 mm, Liros Dyneema ve Cousin Vectraline'den ( tümü kılıflı )

Tüm planörlerimiz gibi Compact 3 de Çek Cumhuriyeti'nde tesislerimizde üretilmektedir. %100 Avrupa'da üretilen malzemeler kullanılarak 

S

60-85  
 

1449 euro

M

75-100 
 

1495 euro

L

90-120   

1530 euro
YENİ EN İYİ ARKADAŞINIZ

Compact 3, güvenebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz bir planör olarak tasarlanmıştır.
EN-A sertifikası, düşük en-boy oranı ve güvenlik ve performans için uygulanan tüm teknolojiler, hızlı, güvenli ve sıkıcı olmayan bir şekilde öğrenmenizi sağlayacaktır!

TEKNİK ÖZELLİKLER
Güvenlik
Aksesuar (Yanında Verilenleri İşaretleyiniz)
Yorumlar
317 kez görüntülendi.

MASTER FLY

Kayıt tarihi:
1 Haziran 2021, 19:29

mehmet budak

Üyelik tarihi: 11 Mart 2021

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep533 499 42 69
İş533 499 42 69
WhatsApp533 499 42 69
İlan sahibi: mehmet budak (MASTER FLY)
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

Aldığınız malzemenin üretim yılına özellikle dikkat etmeniz önerilir. Varsa ürün üzerindeki etiketi kontrol edin veya satıcıdan üretim yılını kanıtlayıcı belge/etiket talep edin. Malzemenin güvenilir bir kişi/kurumdan teste tabi tutulmuş ve uçabilir raporuna sahip olması o malzemeye olan güveni artırır.