ICARO PİCA BAŞLANGIÇ A

Fotoğraflar yükleniyor

1.650 16.573
İlan No 1723
İlan Tarihi 1 Mayıs 2021
Marka Pica
Sınıfı EN A
Üretim Yılı 2021
Uçuş Saati 0
Alt Kilo Limiti 70
Üst Kilo Limiti 90
Renk Üç seçenek
Satış Sebebi Bayi
Sıfır / İkinci El Sıfır
Kargo Alıcı Öder

Pica'nın başlangıç ​​özellikleri son derece kolay ve öngörülebilir. Planör, ileri atılma eğilimi göstermeden neredeyse kendi kendine yükselir. Havadayken, Pica size kompaktlığı ve kullanımı nedeniyle daha yüksek bir kategori kanadın altında olma hissini verecektir. Pilot hatalarını bağımsız olarak düzeltirken size mümkün olan en yüksek pasif güvenliği garanti etmesine rağmen.

Dahası, Pica oldukça başarılıdır: Termiklere girer girmez Pica, geriye doğru sallanmadan durmadan başınızın üzerinde duracaktır.

Bu size termikler için kesin bir his verir. Büyük hız aralığı, şiddetli rüzgarlarda bile güvenlik sağlar ve güvenilir bir şekilde ilerlemenizi sağlar. Kolay ve yumuşak iniş karakteri nedeniyle her uçuş olumlu bir şekilde yuvarlanır.

Özel olarak düzenlenmiş hat konfigürasyonu, Pica'lı Big Ears'ı çok etkili kılar ve yüksek uygun oran sırasında paraşüt son derece stabil kalır.

Her tarafında sadece 2 ana hat bulunan 3 hatlı bir Hibrit olan Pica, çok minimalist bir çizgi geometrisine sahiptir. Bu sadece başlangıcı daha kolay ve net hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda hava karındaki performansı da artırır.

Dikkatli bir şekilde işaretlenmiş ve renkli yükselticiler, her zaman bir genel bakış sağlamaya yardımcı olur - hem başlangıçta hem de havada.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Güvenlik
Aksesuar (Yanında Verilenleri İşaretleyiniz)
Yorumlar
52 kez görüntülendi.

ICARO

Kayıt tarihi:
19 Kasım 2020, 18:15

Faruk Aydoğan

Üyelik tarihi: 24 Eylül 2020

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep535 560 82 05
WhatsApp535 560 82 05
İlan sahibi: Faruk Aydoğan (ICARO)
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

Aldığınız malzemenin üretim yılına özellikle dikkat etmeniz önerilir. Varsa ürün üzerindeki etiketi kontrol edin veya satıcıdan üretim yılını kanıtlayıcı belge/etiket talep edin. Malzemenin güvenilir bir kişi/kurumdan teste tabi tutulmuş ve uçabilir raporuna sahip olması o malzemeye olan güveni artırır.