İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Nova İon 3 ( 80-100 ) En (B) Güvenli Kanat

5.750
İlan No 282
İlan Tarihi 10 Ocak 2020
Marka NOVA
Seri Ion 3
Sınıfı EN B
Üretim Yılı 2013
Uçuş Saati Bilinmiyor
Alt Kilo Limiti 80
Üst Kilo Limiti 100
Renk SARI-KIRMIZI-BEYAZ
Satış Sebebi
Sıfır / İkinci El İkinci El
Kargo Alıcı Öder

Kanatta tamir yama yırtık yok suya ağaca inişi yok SIV yapılmamış tertemiz Avrupa kanadıdır, Uçuş Saati bilinmiyor ama 2019 Kasım ayına kadar uçuş onayı vardır. Sadece B kolonunda bulunan iki ipinde sıyrıktan kaynaklı önemsiz iki küçük yama yapılmıştır ve kanadın altına yakın küçük çatal iplerinden birinde milimetrik bir sıyrık vardır. Uçuşa etkisi yoktur ben güvenliği ön planda tutan biri olarak değiştirmeye gerek duymadım. Başlangıç kursunu tamamlamış ve kendini güvenle geliştirmek isteyen öğrenciler için harika bir kanattır.
Hediye olarak Orijinal kanat torbası + Kanat Kemeri + Dış çanta + Bir çift sıfır sayılabilecek Gin-glinders single karabina ve yama seti ile birlikte verilecektir. Pazarlık payı vardır.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Güvenlik
Aksesuar (Yanında Verilenleri İşaretleyiniz)
Yorumlar
114 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Aldığınız malzemenin üretim yılına özellikle dikkat etmeniz önerilir. Varsa ürün üzerindeki etiketi kontrol edin veya satıcıdan üretim yılını kanıtlayıcı belge/etiket talep edin. Malzemenin güvenilir bir kişi/kurumdan teste tabi tutulmuş ve uçabilir raporuna sahip olması o malzemeye olan güveni artırır.