Fotoğraflar yükleniyor

450 7.940
İlan No 3119
İlan Tarihi 22 Haziran 2022
Marka P44
Sınıfı EN B
Üretim Yılı 2011
Uçuş Saati 30
Alt Kilo Limiti 75
Üst Kilo Limiti 100
Renk beyaz yesil
Satış Sebebi uçusa ara vermek
Sıfır / İkinci El İkinci El
Kargo Alıcı Öder

paratech  P44 SM  (75-100 ) 2006 üretim ve dizayn kanat 25-30 saat ucusu vardır. Sadece kaş ta ve ankarada uculdu. uzun süre ucusa ara verme sebebiyle satısa koyuyorum, Ankarada iyi bi sekilde korundu bu sürede sosisbag te kalmıştır ( sosisbag i vermiyorum) . Testini 1 martta yaptırdım, iyi not aldı test raporunu ekliyorum.1 mart 2024 e kadar ucus onayı aldı , hasarlı olan iki ip ( biri fren , digeri d kolounda ) Erdal AKKUŞ tarafından değistirildi. her hangi bir suya inişi , kazası yok vs yok , pistte üstüne basıldıgından 1 tl büyüklüğünde bi yama yapıldı 2 tarafındanda!

 hepsi orjinal cantası, kanat torbası, kolon torbası, yama ve speed barıyla beraber satılcaktır !

fethiyedeyim görmek isteyenlere göstere bilirim sehir dısına satın alınmadan yollamıyorum, fethiyeden baska pilot vasıtasıyla bakabilirsiniz !

fiyat 570 avro

TEKNİK ÖZELLİKLER
Güvenlik
Aksesuar (Yanında Verilenleri İşaretleyiniz)
Yorumlar
294 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Aldığınız malzemenin üretim yılına özellikle dikkat etmeniz önerilir. Varsa ürün üzerindeki etiketi kontrol edin veya satıcıdan üretim yılını kanıtlayıcı belge/etiket talep edin. Malzemenin güvenilir bir kişi/kurumdan teste tabi tutulmuş ve uçabilir raporuna sahip olması o malzemeye olan güveni artırır.