Pro-Design Cuga 2 EN A 2014

Fotoğraflar yükleniyor

625 15.683
İlan No 5291
İlan Tarihi 4 Mayıs 2023
Marka Cuga 2
Sınıfı EN A
Üretim Yılı 2014
Uçuş Saati Bilinmiyor
Alt Kilo Limiti 70
Üst Kilo Limiti 90
Renk Mavi, Kırmızı ve Beyaz
Satış Sebebi İhtiyaç Fazlası
Sıfır / İkinci El İkinci El
Kargo Alıcı Öder

Selam,

Kanadı 2021 yılının Ekim ayında flyanatolia uçuş okulunun envanterinden satın aldım. Kanadın ikinci sahibiyim. Ben toplamda 22 saat civarı uçtum. Öncesindeki uçuş süresini bilmiyorum. P3 kapsamındaki Basic SIV yapılmıştır.

Sol kulakta ufak bir yama mevcut olup D kolonundaki bir ipin küçük bir kısmının koruması sıyrıldığından dolayı bu ip değiştirilmiştir. Kanadı tadilat için Erdal Akkuş'a gönderdiğimde ek olarak kumaş hava geçirgenliği (porosimetre) testini de yaptırdım. Rapora göre iyi çıktı. Bölüm bölüm değerleri ekteki raporlardan görebilirsiniz. Kanadı hızlı teslim almam gerektiğinden diğer testleri yaptıramadım. Bundan dolayı genel değerlendirmede durumu belirsiz olarak belirlenmiştir.

Hayırlı olması dileğiyle.

Mert Çaldağ

TEKNİK ÖZELLİKLER
Güvenlik
Aksesuar (Yanında Verilenleri İşaretleyiniz)
Yorumlar
282 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Aldığınız malzemenin üretim yılına özellikle dikkat etmeniz önerilir. Varsa ürün üzerindeki etiketi kontrol edin veya satıcıdan üretim yılını kanıtlayıcı belge/etiket talep edin. Malzemenin güvenilir bir kişi/kurumdan teste tabi tutulmuş ve uçabilir raporuna sahip olması o malzemeye olan güveni artırır.