Sıfır ayarında Niviuk Drifter koza harnes bir kaç kez kullanıldı

Fotoğraflar yükleniyor

850 8.059
İlan No 782
İlan Tarihi 12 Ekim 2020
Marka Niviuk
Seri DİĞER (Açıklamada Belirtiniz)
Üretim Yılı 2016
Beden L
Uçuş Saati 0
Satış Sebebi zaman problemi
Sıfır / İkinci El İkinci El
Kargo Alıcı Öder

Marka/ Model: Niviuk Drifter koza Harnes

Durumu: sıfırdan farksız 

kullanıcısı: 180cm ve üzeri kişiler

yarışma ve xc uçuşlar için rahat ve konforlu sağlam kaliteli bir harnestir. Niviuk kalitesini görüp hissedeceğiniz bir harnes.

Teknik detay: Kalite ve Konfor
Kokpitin tüm ergonomisi (koltuk, sırt ve oturma plakası), en zorlu koşullarda bile saatlerce maksimum rahatlıkla ve en üst düzeyde konforla uçabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sistem, sadece konfor için değil, aynı zamanda mümkün olan en iyi aerodinamik performansı elde etmek için bacaklar için optimum bir açı sağlar.
DRIFTER üzerindeki her ayarlama dikkatlice düşünüldü ve sezgisel, mantıklı ve uçuş sırasında kolayca erişilebilir olacak şekilde tasarlandı. Minimal stres noktalarına sahiptir, böylece pilotun pozisyonunu ve konforunu optimize eder. Drifter bir .whole olarak tasarlanmıştır. Pilotun neredeyse tamamen kokpit içinde tutulmasını sağlayan eksiksiz ve kompakt bir emniyet kemeri, böylece pilotun neden olduğu herhangi bir parazit direnci büyük ölçüde azaltır ve performansı artırır. Drifter'dan sadece pilotun kontrol kollarını çalıştırabilen kolları çıkıntı yapar.
Yeni ve yenilikçi entegre kurtarma dağıtım sistemi, kolay çalıştırmayı kullanan bir kapatma sistemine sahiptir. koltuğun altındaki fermuarlar. Hız çubuğunun (Ronstan kasnaklı) yeni tasarımı, koşumun hücum açısına müdahale etmez ve ayrıca tek ayakla daha rahat kullanabilmek için özel bir ayara sahiptir.
DRIFTER, Niviuk karakterini ve küçük ayrıntılara dikkat etme felsefesini kapsar, bir Cross Country ve Competition koşum takımı için yeni bir konsept olan saf aerodinamiğin mükemmel bir örneğidir. Her pilotun hayalini kurduğu harnes

video: https://vimeo.com/57141539
ilanı arkadaşım adına açtım.

satın almak için irtibat telefonu: Alper Şahin 05327325102

TEKNİK ÖZELLİKLER
Güvenlik (Varsa İşaretleyiniz)
Yorumlar
182 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Aldığınız malzemenin üretim yılına özellikle dikkat etmeniz önerilir. Varsa ürün üzerindeki etiketi kontrol edin veya satıcıdan üretim yılını kanıtlayıcı belge/etiket talep edin. Malzemenin güvenilir bir kişi/kurumdan teste tabi tutulmuş ve uçabilir raporuna sahip olması o malzemeye olan güveni artırır.