Skywalk 55-75 limitli temiz takım Tequila4 - Harness

Fotoğraflar yükleniyor

1.500 52.389
İlan No 6993
İlan Tarihi 22 Nisan 2024
Marka Tequila 4
Sınıfı EN B
Üretim Yılı 2016
Uçuş Saati 75
Alt Kilo Limiti 55
Üst Kilo Limiti 75
Renk Yeşil
Satış Sebebi Farklı marka deneyimlemek
Sıfır / İkinci El İkinci El
Harnes Marka/Model Supair Pixair
Harnes Üretim Yılı 2015
Kargo Alıcı Öder

Skywalk Tequila 4: 55-75kg, 2016. (EN-B)

Supair-Pixair Harness S beden 2015


Tequila-4: Erdal Akkuş tarafından, ip yenileme ve trim ayarları geçen sezon yapıldı. 23 Mayıs 2024 tarihinde Sinan Tarakçı tarafından geçirgenlik testi yapıldı ve sonucu 290 ve üzeri çıktı. İlgili raporu görsellerde bulabilirsiniz. 60-70 saat civarı uçuşu var. Düzenli havalandırıldı, celler hasar görmeyecek şekilde hep düzgün katlandı, güneşten ve nemden uzak şekilde uygun ortamda tutuldu. Çok aktif uçulmadığı için yılına göre çok temizdir, hiçbir yama-yırtık olmadı. Orijinal kabıyla verilecek. Ayrı alınırsa fiyatı 1200€


Supair-Pixair: Relax bar ve Speed bar mevcut. Hafif malzeme, airbag'lidir. İki yanında sert inişten kaynaklı çizikler mevcut, uçuş güvenliğini etkileyecek herhangi bir durumu yok. Karabinalar ve kolon bağlantı noktaları çok iyi korundu ve iyi durumdalar. Uçuşu rahattır ve kolay taşınabilir. Fotoğraflar uçuş sonrası çekildiği için biraz tozludur, bir ıslak bez gezdirmeye bakar durumdadır :) Ayrı alınırsa fiyatı 400€


Takımın Sky marka dış çantası hediye.

Tüm malzemelerin 2 SIV ve 1 suya inişi var. Suya inişten sonra kendim iyice yıkayıp arındırdım ve uygun ortamda havalandırıp kuruttum. Onun üzerine de uçuşlarıma devam ettim, hiçbir sorun gözlemlemedim.

Malzemelerin toplam ağırlığı  8,5 kg

İstanbul veya Fethiye’de olursanız elden teslim edebilirim. Uzun zamandır aynı malzemeleri kullandığım için farklı marka deneyimlemek istiyorum, bu sebeple satıyorum.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Güvenlik
Aksesuar (Yanında Verilenleri İşaretleyiniz)
Yorumlar
840 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

Aldığınız malzemenin üretim yılına özellikle dikkat etmeniz önerilir. Varsa ürün üzerindeki etiketi kontrol edin veya satıcıdan üretim yılını kanıtlayıcı belge/etiket talep edin. Malzemenin güvenilir bir kişi/kurumdan teste tabi tutulmuş ve uçabilir raporuna sahip olması o malzemeye olan güveni artırır.